שתי מצלמות חדשות נצפו על כביש החוף

האחת, אחרי מחלף זכרון, והשניה אחרי חדרה (אולגה). עושה רושם שעדיין לא קיימים במקום פסי דריכה האופייניים למצלמות הגאטסו המהוות חלק מפרוייקט א-3 של מל"מ-תים, ולכן קיים החשד שמדובר בעמדות דמה (דחלילים). אנחנו בודקים פרטים נוספים ונעלה את המידע, לכשיגיע.

עידכון: נכון לתחילת אוקטובר 2011 נצפו טכנאים שעובדים על המצלמות. פסי דריכה כבר נסללו על הכביש.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

11 תגובות בנושא “שתי מצלמות חדשות נצפו על כביש החוף

 1. אכן, מצפון לדרום, אחת לפני בריכות הדגים של מעין צבי, השניה לפני חוות הסוסים לפני מכמורת.

 2. אני לא בטוח שפסי דריכה ישולבו בהפעלת המצלמות החדשות – גאטסו.
  פסי דריכה היו פרוייקט נסיוני בכמה אתרים בודדים בארץ, ולא התפתחו למערכת מבצעית.
  שוב – זה רק למיטב ידיעתי!

 3. מצלמות הגאטסו בישראל, עד להודעה חדשה, מופעלות אך ורק באמצעות "פסי דריכה" (או לולאות, Loops בשמן הלועזי). זו הבעיה הגדולה איתן, וזה מה שהופך אותן לבלתי ניתנות לגילוי ע"י אמצעי גילוי קיימים (פרט כמובן לסימון נקודות באמצעות GPS).

 4. היי,
  שמתי לב למשהו מאד מוזר במצלמות החדשות בין חדרה לחיםה:
  לפחות אחד מהם הפוך בכיוון!
  אתם יודעים לאיזה צד זה מצלם? יתכן לכביש בצד ההופכי?
  אני מודאג מאד,
  יונתןץ

 5. בנתיים כבר 4 מצלמות
  עוד אחת לדרום באזור ג'אסר א זרקא
  ואחת נוספת דרומית לאולגה לכיון צפון

 6. להערכתי הן ישמשו לדחלילים בלבד, אבל הערכה זו איננה מבוססת על שום מידע קונקרטי, פשוט על העובדה שאין לולאות חצובות במצע האספלט (עדיין). בכל מקרה, גם במצלמות על כביש 4 המצלמה הוצבה בהתחלה כך שהיא פנתה לשמים, ומכיוון שאני מניח שהם לא התכוונו לצלם מזל"טים מהבסיס הסמוך זה פשוט עניין של הקבלן שטרם הספיק לייצב אותה לכיוון הרצוי. שווה לבדוק בעוד שבוע שבועיים.

 7. בבקשה בכביש 2
  LAT LON
  34.88577 32.42187
  34.91464 32.52507
  34.92381 32.58209
  34.88907 32.43293
  34.91654 32.54429

 8. לפי מה שידוע לי – לא. טוענים שהן תתחלנה לפעול איפשהו בנובמבר. לא ברור אם התאריך נכון שכן היעד להפעלה נדחה ונדחה כבר יותר ממה שאני יכול לספור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *