אנחנו מוזמנים לסוכת שר התחבורה

כן, בדיוק שנתיים אחרי שהגענו בכוחות מתוגברים, כמאה וחמישים רוכבים ורוכבות, אל סוכת שר התחבורה מר ישראל כץ בספטמבר 2009, הנה אנחנו עומדים בפני ביקור נוסף בסוכת השר (לכתבה בפולגז מ- 2009).

הפעם, אנחנו מוזמנים כאורחים מן המניין.

הפעם, אנשי שב"כ עצבניים לא יעמדו בינינו לבין ביתו של השר וידרשו בתקיפות שנעזוב "או ש…".

הפעם, לא נצטרך לתאם את הכוחות ולהסתנן אל הישוב כגנבים בלילה, אלא נגיע לשם בראש מורם ובאזוז רועש.

חשוב שנגיע לסוכת השר בכוחות רעננים, מאה, מאה וחמישים, מאתיים רוכבים. לא צריך יותר, אבל צריך שכל מי שהקהילה שלנו, שאחוות הרוכבים והרוכבות חשובה לו, שהעשייה והשינוי שיגיע בעקבותיו יקרים לליבו, חשוב שיקדיש לעניין שעתיים בערב של יום ראשון הקרוב (ה- 16 באוקטובר 2011) ויגיע לאירוע בכפר אחים (מיד אחרי צומת קסטינה), לקראת השעה 20:00.

הפעם אנחנו מגיעים.

לאירוע בפייסובק

להזמנה בפולגז

לשרשור בנושא בתפוז

לכתבה בדו"גרי

פוסט זה פורסם בקטגוריה המאבק בביטוח, עם התגיות , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *