תמונה שצולמה בלילה באמצעות מצלמת מהירות מסוג גאטסו

הגיעה לידי תמונה שצולמה בלילה בידי אחת ממצלמות ה"גאטסו". הפרטים המזהים רוטשו.

התמונה המקורית בגודל 4008X2768 פיקסלים, ובניגוד לתחושה שמתקבלת ממנה, רואים היטב את המספר של הרכב בכל אחד משלושת הנתיבים (במקרה הזה), כולל אינדיקציה של הנתיב בו היא נמדדה.

דהיינו, אם נסעת 90 כמותר בנתיב הימני, ובצד שמאל עקפה אותך מכונית שדהרה על המהירות המטורפת והבלתי הגיונית של 125 קמ"ש אימתניים, העבריין הפושע הקרימינל הוא זה שיתפס ולא אתה, למרות ששניכם לכאורה נמצאים באותו פריים.

נכון שכיף לנו?

שימו לב לפרטים המופיעים בתחתית התמונה.

תוכלו לקרוא עוד על מצלמות ה"גאטסו" ופרוייקט 3-א של משרד התחבורה ומשטרת ישראל – פה באתר.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *