הגענו לישורת האחרונה – 11 מצלמות יחלו לפעול החל משבוע הבא

לפי מידע שפורסם ב- YNET הבוקר, אחרי אין ספור דחיות שנמשכו כשנתיים, בעיות תו תקן והתקנה (קראו על כך אצלי באתר) המשטרה תחל בהפעלה של 11 מצלמות מהירות ורמזור המהוות חלק מפרוייקט א-3, כבר ביום ראשון הקרוב (5.2.12). מכיוון שבפועל הותקנו 41 עמדות בסה"כ עד לתאריך זה, אילו מהעמדות יכילו מצלמות אמת טרם ידוע, אם כי אפשר להניח בוודאות שהמצלמה בצומת מורשה וזו ליד קרית אריה אכן יהיו מבצעיות. כך גם זו שמדרום לחדרה. ברגע שיהיו בידי פרטים נוספים, אפרסם אותם כאן.

על כל פנים, המלצתי הנוכחית היא להתייחס לכל עמדות הגאטסו כעמדות "אמת" בשלב זה.

מצלמות המהירות החדשות מתחילות לפעול ביום א' – YNET רכב
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4182618,00.html

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *