אושרה הצעת החוק להוזלת תעריפי ביטוחי החובה לרוכבי דו"ג – טייק 2

לאחר שאושר בקריאה טרומית בתחילת פברואר ובקריאה ראשונה מוקדם יותר בשבוע שעבר, כך, בהודעה לאקונית קצרה, כותב ח"כ כרמל שאמה הכהן, יו"ר ועדת הכלכלה בדף הפייסבוק שלו:

"סוף סוף אחרי מאבק של שנתיים ולא מעט רגעים מייאשים, אושרה כעת במליאה הצעת החוק שתוזיל את תעריפי ביטוח החובה לאופנועים בשיעור של עד 40% תלוי בגיל הנהג, נפח המנוע ורכישת השתתפות עצמית. ללא השתתפות עצמית ההנחה המקסימלית היא 14%. מזל טוב."

כבר היינו שם קודם. בפעם הקודמת זה לא הלך יותר מדי טוב, וכמובן הכל בזכות המצאת המתמטיקה מחדש ועוד שלל מניפולציות האוצר. הפעם, כך אנו מקווים, זה ילך טוב יותר.

כך עושה רושם, מגיע לכדי קול ענות חלושה סיומו של מאבק האופנוענים בעליית תעריפי ביטוח החובה בישראל.

לצערי אין לי פרטים נוספים מעבר לכך, כשיהיו, וכשנראה את ההוזלה בפועל, נדווח כמובן.

תודה לכל הפועלים בנושא ובעיקר לח"כ כרמל שאמה הכהן,  לניסים בנימין, לאליקו אלג'ם ולעמית ברגמן.

4105018797_01566d82c7

פוסט זה פורסם בקטגוריה המאבק בביטוח, עם התגיות , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *