שתי מצלמות מהירות חדשות: צומת אחוזם וצומת ביל"ו – על כביש 40

היום צולמה המצלמה החדשה המותקנת בצומת אחוזם, על כביש מספר 40 מצפון לדרום. מיקום המצלמה בדיוק היכן שהיתה מוצבת עמדת המולטנובה הותיקה עד לא מזמן, וחריצים חדשים נחרצו בכביש לטובת לולאות החיישנים.

המצלמה עודכנה בבסיס הנתונים.

שימו לב! מדובר במצלמת "כתומה" שאיננה מוצבת בצומת, אלא אמורה לתפקד כמצלמת מהירות לכל דבר.

האם נגמרו לקבלן המבצע כל העמדות ה"אפורות" במלאי? האם בעתיד היא תיצבע אפור כמו שאר מצלמות המהירות? האם כל מצלמות המהירות ה"אפורות" יצבעו בעתיד בכתום? האם מדובר בדחליל?

פשר הצבע הכתום אינו ברור בשלב זה.

בנוסף, כמה ימים לאחר מכן צולמה המצלמה החדשה המותקנת בצומת ביל"ו, לכיוון צפון.

תזכורת:

לשימושכם – קבצי נתונים למיקומי מצלמות הגאטסו

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו שלב א’

מצלמות המהירות החדשות של גאטסו – כל מה שרציתם לדעת

ראו הוזהרתם.

(תודה לאבי אלבז על התמונות)

צומת אחוזם:

צומת ביל"ו:

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

תגובה אחת בנושא “שתי מצלמות מהירות חדשות: צומת אחוזם וצומת ביל"ו – על כביש 40

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *