מפגש אופנוענים – רנאטו באר – ראשל"צ

למי שלא מכיר, אני מעלה את הנוסח (ערכתי אותו מעט) של ההזמנה. מקום נחמד, אנשים נחמדים, בירה זולה וטובה (אם כי ההמבורגר, המממ… ראיתי טובים ממנו) ואחלה מוזיקה. מארגנים אותו אלי ושרון בלאו, שווה לבוא.

"חפלהנוע" זה כבר קבוע
פעם בשבועיים נפגשים
יושבים בפאב, מדברים, צוחקים, שותים, רוקדים
אוכלים ובקיצור עושים חיים. אז מי שכבר היה יודע, ומי שלא כדאי שיגיע ויידע.
כי אין צורך בסיבה למסיבה!!!

חברים יקרים,
קבוצת אופנועני ישראל ממשיכה את ליין "חפלהנוע"
בראנטו-בר ראשל"צ (בראשון לציון , הרצל 45)
הפעם ביום שלישי במקום יום שני ה- 4 לאוגוסט החל מ- 21:00 בערב ועד 2.00 בבוקר.

במקום יש מדרכה רחבה לחניית אופנועים ומרפסת המאפשרת לנו ממש לא להיפרד מהאופנועים הקרובים לליבנו. במקום ניתן למצוא מקומות שקטים המאפשרים לנהל שיחה ומקומות רועשים יותר בהם ניתן להשתולל ואף לרקוד וגם מסכים בהם יוקרנו סרטי תחרויות אופנועים. ותמונות ממפגשי קבוצת אופנועני ישראל. רן ברדה הבעלים של הראנטו-בר, חבר הקבוצה, אופנוען קסטום ושטח – מפנק את חבריי הקבוצה – בירות כולל אלכוהול לאופנוענים בחצי מחיר בדיוק. לדוגמא גולדסטאר שליש ליטר – 10 ש"ח וחצי ליטר- 12 ש"ח. כמו כן במקום משקאות קלים ומטבח מגוון.

נא שמרו על הגיון בשתיה!!!

קישור להזמנה בפייסבוק

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, מפגשי אופנועים, עם התגיות , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *