רגע אני מבולבל… אז היו מכסות של דו"חות לשוטרים או שלא היו?

מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב יוחנן דנינו, ומפקד משטרת התנועה, ניצב ברונו שטיין, התפארו מול כתבים לאחרונה כי כמות הדו"חות שמחלקת משטרת התנועה ירדה בשנה וחצי האחרונות במיליון דו"חות, מאז שבוטלו מכסות הדו"חות שהוטלו על שוטרי התנועה.

שניה. אני רוצה לקרוא את המשפט האחרון שוב.

"מאז שבוטלו מכסות הדו"חות שהוטלו על שוטרי התנועה"…

bruno

הם ממשיכים:

"מטרת המשטרה היא להילחם מלחמת חורמה בתאונות הדרכים ולעשות ככל שניתן למנוע הרוגים ונפגעים, ולא לתת דו"חות לאזרחים שומרי חוק שלא אותתו או שלא נשאו מסמכים. בשל כך, התפנו השוטרים להתעסק בעברייני התנועה האמיתיים – אלה המסכנים את האזרחים בנהיגה פרועה, בשכרות, בפסילה ועוד".

גלובס: המפכ"ל דנינו: צימצמנו מיליון דוחות מאז ביטול המכסות

Mako: מפכ"ל המשטרה: צימצמנו מיליון דוחות בשנה וחצי האחרונות

בהחלט צודק ונכון. אבל רגע, אל תסיטו אותי מהגילוי המרעיש. אני מבולבל. היתה מכסת דו"חות תנועה או לא היתה?

בטח שהיתה. ניצב ברונו שטיין הבטיח חגיגית בעת קבלת הפיקוד על משטרת התנועה מתישהו במאי 2011 שהוא מתכוון לבטל את המכסה הלא-קיימת הזו:

"בטקס כניסתו לתפקיד של ברונו שטיין, מפקד אגף התנועה החדש, הבטיח מפכ"ל המשטרה כי מעתה לא יידרשו השוטרים לעמוד במכסת דו"חות אישית וכמותית."

YNET: המפכ"ל מבטיח: לא תהיה מכסת דו"חות תנועה

זהו הרגע שבו אני מרגיש מחוייבות ציבורית להזכיר לקוראים שלא משנה כמה יכחישו, מכסת דו"חות היתה באבו-אבוה, אם נהיה עדינים:

michsa-1

michsa-2

YNET: או שתשלמו דו"ח – או שהשוטר ישלם

פוסט זה פורסם בקטגוריה מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *