אישה גרמה לתאונה קטלנית בה נהרג אופנוען, תואשם ברצח!

אישה בת 27 נהגה יחד עם בעלה ברכב שלה. במהלך הנהיגה האישה נכנסה לויכוח סוער עם בעלה, ותוך כדי כך הפסיקה לשים לב למתרחש על הכביש. עד כאן זה נשמע מוכר. נשים מתאפרות, עושות שפם וגבות, מדברות או מסמסות בסלולרי, אוכלות בגט באורך חצי מטר ודואגות לפירורים שמלכלכים את השמלה. הכל חוץ מלשים לב לכביש. למען הסר ספק, זה קורה לא רק לנשים, אלא גם לגברים (אם כי כמות הגברים שעושים שחי, שפם וביקיני יחסית קטן לעומת כמות הנשים שעושות זאת, ובטח שבטח בזמן נהיגה).

האישה כאמור איבדה את הריכוז (אם אי פעם הוא היה אצלה), ובעקבות זאת גרמה לתאונה בה היא פגעה במיני-ואן, וכן באופנוע מסוג הראלי דייוידסון שנסע בנתיב ליד. מעצמת המכה האופנוע התלקח, ולא די בכך, אלא הרוכב עצמו הועף מהאופנוע ונפל מהמחלף לנתיבים שעברו מתחת לכביש המהיר, ונהרג.

כתוצאה מהתאונה נסגר כביש מהיר למשך 3 שעות, והמשטרה היתה עסוקה לפנות את שרידי האופנוע והרכבים שנפגעו. פקקי ענק נוצרו במקום.

נשמע נורא, הא? אבל קבלו את הפאנץ' ליין: המשטרה החליטה להאשים את האישה (וכנראה גם את בעלה) ברצח של האופנוען. לא בהריגה, לא בהריגה מתוך רשלנות, לא באיזה אישום חסר פרופורציות שאם תמצא אשמה בו, יגזרו עליה כמה חודשי עבודות שירות בקושי. אלא ברצח, רצח תוך כדי שימוש בכלי רכב בצורה בלתי אחראית.

כל הכבוד למשטרה, כל הכבוד לפרקליטות. האישה הזו, אם תמצא אשמה, תבלה את השנים הקרובות תחת סורג ובריח, ויהיה לה מספיק זמן להרהר במה שהיא עשתה. ולא רק היא, אלא מדובר בעונש שיהיה מרתיע דיו ויצור תהודה תקשורתית כזו שלא מעט אנשים יחשבו שוב לפני שהם נוהגים בצורה בלתי אחראית. יש הבדל בין קבלת דו"ח על עבירת תנועה, לבין האשמה ברצח.

אלא מאי, שכחתי לספר לכם רק שלא מדובר בישראל, ארץ הקודש, אלא בארה"ב, על כביש 45, בסמוך לעיר Wauwatosa, ליד מילווקי, מדינת ויסקונסין. הגיע הזמן ללמוד משהו מהגויים.

אפשר לראות את כתבת החדשות במלואה פה (ותודה לפרסאוס מפורום אופנועים מתפוז על הבאת הקישור המקורי):

פוסט זה פורסם בקטגוריה דעות אישיות, משטרה, עם התגיות , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

3 תגובות בנושא “אישה גרמה לתאונה קטלנית בה נהרג אופנוען, תואשם ברצח!

 1. מדובר במדינה שמעריכה חיי אדם.
  במדינה בה שוטר שהיה מתבטא כך:
  "מפקד מרחב מוריה, ניצב משנה דורון ידיד, דחה את טענות השכנים. "הכתובת לא היתה על הקיר. אם הכתובת היתה על הקיר, החשוד היה ממשיך לבצע רצח נוסף היום. "
  לא היה נשאר בתפקידו דקה נוספת אחת.

  http://www.haaretz.com/hasite/spages/1108386.html

  בישראל, ברגע שהחלו להחתם עסקאות הטיעון איבדנו את הכבוד לחיי אדם

 2. אפשר גם להאשים את מטרו ברציחות בגלל שלא מביאים אופנועים עם ABS וגורמים בגלל בצע כסף לפציעות קשות של אופנוענים.

  אבל מיצו שלנו נהנה להתחכך בארגון יבואני הרכב הדו גלגלי ולכן הוא לא יכתוב על זה מילה.

  ותחשבו על זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *