שבוע עבר – עוד מצלמה חדשה בנתניה

שבוע עבר, והמתקינים ממשיכים בעבודתם. מצלמה חדשה, שניה במספר, צצה לה יש מאין בנתניה, על גשר השלום שמעל כביש החוף לכיוון מערב (לבאים מכיוון אזור התעשיה ספיר).

נכון לרגעים אלה עדיין לא זוהו פסי הפעלה על הכביש, וגם עדיין אין ארון חשמל.

(תודות ל- daniel f650 ול- שמופי על המידע והתמונות)

gatso-netaniya-hashalom-map

gatso-netaniya-hashalom-2

gatso-netaniya-hashalom-1

כרגיל אסיים בתזכורת:

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

ראו הוזהרתם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

6 תגובות בנושא “שבוע עבר – עוד מצלמה חדשה בנתניה

 1. בוקר.תודה על העדכון.ראיתי שתים חדשות בכביש אחד מירושלים לכיוון ים המלח.בצומת מעלה אדומים.ואחרי נקודת פני הים.אין לי תמונות.אולי יש מיקומים יותר מדוייקים

 2. אני משתתף בצערם של הנהגים/רוכבים הנתנייתים ואלו שפוקדים את האזור. עד עתה נהנתם מההפקר, בתוך שבוע התקינו שתי מצלמות ועל פי ניסיון העבר המשטרע תמשיך למלכד את העיר בנסיון להפיל בפח נהגים, מרביתם נורמטיביים, ולאמלל אותם בנקודות ובעיקר בקנסות שבגללם מצמצמים הוצאות (כולל על הילדים שכל פשעם הוא שנולדו במדינה שמתאכזרת לאזרחיה).

 3. עדכון מהבוקר 17/10/13 – יש ארון חשמל חדש וחריצי לולאות על הכביש!
  דניאל

 4. הארון הבהיר הקטן שמופיע בתמונה הראשונה, ליד הארון הצבעוני שליד עמוד התאורה, הוא חדש.
  הוא איננו מופיע בתמונת Google Maps כשנכנסים לרזולוציית תמונה מהכביש (התמונה בגוגל מדצמבר 2011 ללא הארון הקטן).
  ואת החריצים ראיתי הבוקר.
  דניאל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *