מסר מוטעה המסתובב ברשת אודות תוכנת ווייז והפסקת התראות נגד מצלמות

לאחרונה החל להסתובב מסר ברשת כשהוא מופץ דרך וואטסאפ, פייסבוק, טוויטר וסתם מיילים, המבקש מאנשים להפסיק לעשות שימוש בתוכנת Waze כיוון שהיא הפסיקה לתת התראות כנגד מצלמות המהירות (גאטסו).

ככה זה נראה אצלי:

whatsapp-waze-1

העניין נבדק, והתשובה הרשמית מפי אחד ממנהלי הקהילות היא שהתוכנה אכן הפסיקה לתת התראות כנגד מצלמות מהירות, אבל מדובר אך ורק למשתמשים הנמצאים במדינות שוויץ, גרמניה וצרפת.

לפיכך, ההמלצה היא לא להעביר את המסר הלאה ואם ממש בא לכם, תשלחו את התשובה הזו בחזרה למי ששלח לכם את המסר.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, עם התגיות , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *