עמדת גאטסו חדשה בבת-ים (גבול יפו)

עמדה חדשה הוקמה בבת-ים (על גבול יפו ממש), בצומת של שדרות ירושלים עם רחוב הגיבורים, לכיוון יפו (צפון).

gatso-yafo-giborim-map

gatso-yafo-giborim-6 gatso-yafo-giborim-5

gatso-yafo-giborim-1

gatso-yafo-giborim-3 gatso-yafo-giborim-2

(תודה ל- ariel00i ול- TheDevilInside על התמונות והמידע)

כרגיל אסיים בתזכורת:

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

ראו הוזהרתם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

3 תגובות בנושא “עמדת גאטסו חדשה בבת-ים (גבול יפו)

  1. מיצו האם מצלמה הינה מצלמת רמסור+מהירות או שמא רק מהירות?

  2. אז אנו עדים למצלמת המהירות הראשונה בשטח עירוני (פרט לנתיבי בגין בירושלים ששם מהירות הנסיעה המותרת הינה 80 קמ"ש אך בשטח עירוני)
    הרי כל כולן של המצלמות המותקנות בערים הינן מצלמות רמזור ומהירות.

    אין סוף לגבול של המדינה, פשוט לעשות קופה על גבו של האזרח, מה ההיגיון מצד אחד להעלות את המהירות בדרכים מהירות ובמקביל להתקין עוד ועוד מצלמות מהירות?
    שלא תטעה אני בעד מצלמות רמזור אך מתנגד נחרצות למצלמות המהירות שכן עפ"י הסטטיסטיקה כבישים שבה יש שטח הפרדה בוי והמהירות המותרת הינה 100+ מס' התאונות הצטמצם בצורה דרמטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *