מצלמת גאטסו חדשה על כביש 35 באזור קרית גת

המצלמה הותקנה על כביש 35 ממזרח למערב, דהיינו מבית גוברין לכיוון קרית גת. היא נמצאת כמה מטרים מערבה מהגשר של כביש 6 שעובר מעל כביש 35.

gatso-kvish-35-1

gatso-kvish-35-2

gatso-kvish-35-4

(תודה למני על המידע והתמונות)

כרגיל אסיים בתזכורת:

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

ראו הוזהרתם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

תגובה אחת בנושא “מצלמת גאטסו חדשה על כביש 35 באזור קרית גת

  1. התעוררו הח'ברה…עדיף שילמדו קודם לענות לשיחות במוקד. משטרה ששמה לה למטרה לסחוט כספים מהציבור, חזקה עליה שלא תדע לתת מענה לאזרח בעת מצוקה. קצה נפשנו מכחולי המדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *