עשרות מצלמות מהירות מוסרות מכבישי אוסטרליה – ואצלנו?

בכתבה ששודרה בטלויזיה האוסטרלית מתואר כיצד מצלמות מהירות מוסרות מעל כבישי המדינה באזורים ספציפיים וזאת משום שהתגלה שהן כלל לא ממלאות את התפקיד המיועד להן – הגברת הבטיחות על הכבישים, וזאת למרות שרמת ההכנסה מהן רק עלתה ב- 45%.

au-speedcam-1

עד כה, נאמר בכתבה, הוסרו כבר 34 מצלמות, ועוד 10 יוסרו בימים הקרובים.

יש להזכיר שאוסטרליה היא בין המדינות העושות שימוש מוגבר במצלמות מהירות בכבישים עירוניים ובין עירוניים, וכן במערכות ניטור מהירות ממוצעת.

https://au.news.yahoo.com/thewest/video/watch/25156474/speed-camera-switch-off

מה שמזמן למדו באוסטרליה ובבריטניה אצלנו רק מתחילים להפנים, והמידע אט אט מתחיל להפוך להיות זמין לציבור. אלא מה, אצלנו, כמו בישראל, פרוייקט מסחטת הכספים מהציבור ממשיך במלוא עוזו.

נתונים חדשים חושפים: מצלמות המהירות הן בזבוז משווע – גלובס

פוסט זה פורסם בקטגוריה מכמונות מהירות, עם התגיות , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *