פעילות המאבק ליום ה- 30 לספטמבר – עלייה לירושלים

ציבור הרוכבים יעלה ברכיבה משותפת אל משרד האוצר בירושלים ביום רביעי הקרוב.

מטה המאבק מבקש להודות לכל הרוכבים אשר מצאו את הזמן ובאו בהמוניהם להשמיע את קולם כנגד הטירוף בהתייקרות מחירי הביטוח.

אולם אסור לנו לשכוח כי המלחמה כנגד התייקרות מחירי הביטוח לא תמה וחשוב כי כל אחד מאיתנו יבוא להשמיע את הקול העצום הזועק כנגד מחירי הביטוח הבלתי מציאותיים.

rochvim_laavoda2

ביום רביעי הקרוב, 30.09.09, נתכנס לרכיבה משותפת אל משרד האוצר בירושלים, שם נתפוס חניות ונפגין כנגד גזרותיו של המפקח על הביטוח.

ציבור הרוכבים יתכנס בשעה 07:00 בדיוק מחלף לטרון (מיקום מדוייק ימסר בהמשך). הפעילות צפויה להסתיים בשעה 10:00.

מטה המאבק בתעריפי הביטוח הדו גלגלי מצפה להשתתפות המונית של כל רוכב ורוכבת בישראל – אל תגידו "יהיה בסדר", אל תגידו "הם יסתדרו בלעדי"!

חברי הקהילה הדו גלגלית מתבקשים להתייצב לפעילות חשובה זו – אין לנו פריוולגיה לוותר על נוכחותכם!

ochelet

פוסט זה פורסם בקטגוריה המאבק בביטוח, עם התגיות , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *