המשטרה מגבירה נוכחות על כביש הצפון

היום דווח לי על ידי מספר רוכבים שעלו צפונה כדי לרכוב על כבישי הצפון כי המשטרה היתה ערוכה בכוחות מתוגברים על אותם כבישים – ספציפית מדובר על כביש הצפון (899) וכן הכביש המחבר בין הישובים אלקוש לבירנית (8944).

kvish-hatzafon-map

המשטרה שהתכוננה לבואם של הרוכבים, הציבה מספר ניידות וכן מספר אופנועים מהיחידה הארצית, שהמתינו באזורים אלה לאופנועים, ועצרה כל אחד ואחד מהם לביקורת ובדיקת רישיונות. במקביל, ניידות ואופנועים היו עסוקים בתנועה לאורכם של הצירים ובהגברת הנוכחות המשטרתית.

במקביל, חילקו השוטרים במקום עלון הסברה לרוכבים:

police-kvish-hatzafon

יש לציין כי לאחרונה הגביר משרד התחבורה את מאמצי המיגון של כבישים רבים ברחבי הארץ – ביניהם גם קטעים באזור נס-הרים, צובא, אשתאול, צור הדסה, וכן באזור הצפון בכבישים שצויינו לעיל. בכל הקטעים הללו מוצבים מיגונים סופגי אנרגיה בחלקם התחתון של מעקות ההגנה, אותם מעקות קטלניים שפוגעים קשות ברוכבים שמחליקים מסיבה זו או אחרת, ומוטחים בעצמה רבה בחלקם התחתון באזור של עמודי התמך של המעקות.

פוסט זה פורסם בקטגוריה משטרה, עם התגיות , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *