כשיש רצון יש יכולת

את התמונות הבאות צילמתי בעת ביקור באירוע יום הולדת ה- 90 של דוקאטי במסלול מיזאנו (ע"ש מארקו סימונצ'לי) אשר לחוף האדריאטי של איטליה. אי אפשר שלא להתפעל מעשרות אלפי האופנועים שגדשו את האירוע, אבל כשעברתי ליד הכלי הזה נעתקה נשמתי.

בהתחלה זה נראה נורמלי למדי:

mike-harper-ducati-m900-1

אבל אז אתה מסתכל קצת יותר טוב, ומבין שיש פה משהו מוזר. שימו לב למיקום של הפנס, מגן הרוח והכידון:

mike-harper-ducati-m900-2

האיש, רוכב דוקאטי לשעבר מאנגליה בשם מייק הארפר, נפצע בתאונת דרכים ורותק לכיסא גלגלים. אבל זה שהוא הפך להיות משותק זה לא משהו שימנע ממנו להמשיך לרכוב על הדוקאטי האהוב עליו ולהמשיך לטייל עם החברים שלו.

mike-harper

אז הוא עשה מעשה, לקח מונסטר M 900, חיבר אליו פלטפורמה לכיסא גלגלים עם רמפה שעליה הוא עולה היישר עם כיסא הגלגלים שלו (הרמפה מתקפלת מעלה וננעלת במצבה הסגור), העתיק את המיקום של הכידון, הפנס ומגן הרוח שמאלה, ביטל את כל השליטה מהאופנוע עצמו והעביר אותה אל הכידון (תראו את הידית לבלם האחורי שעברה ליד שמאל, ואת הכפתורים להעברת ההילוכים), ויצא לדרך.

mike-harper-ducati-m900-4 mike-harper-ducati-m900-5 mike-harper-ducati-m900-3

אגב, עלות ההתאמה של האופנוע, לדבריו, עמדה על כ- 8000 ליש"ט מעל למחירו של האופנוע עצמו. האם לדעתכם הוא היה עובר טסט במכון הרישוי בישראל?

הנה תמונה נוספת שלו שמצאתי:

SUakU

הנה סרטון מרגש שלו שמצאתי ברשת:

והנה הוא כאן בנסיעה:

מדהים, אין מילים אחרות. פשוט מדהים.

פוסט זה פורסם בקטגוריה דוקאטי, חו"ל, עם התגיות , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *