האם קיימות עמדות דמה (דחלילים) של מצלמות גאטסו?

כן. החל מאוגוסט 2013 החלו להתקין מספר עמדות שיהיו עמדות דמה, ושאינן יכולות להכיל מצלמות אמת.

ההבדל בין עמדות אלה לבין עמדות אמת (כלומר כאלה שמסוגלות להפוך להיות מבצעיות בכל רגע) הוא בכך שעמדות הדמה, הדחלילים, אינן מחוברות לחשמל בשום צורה, ואין להן את מערכת הלולאות או החיישנים המוטמעים באספלט הכביש.

לכן, עמדות אלה כלל אינן יכולות להיות מבצעיות, וכל מטרתן הוא להרתיע את הנהגים החולפים בסמוך להן, החושבים שהן מצלמות אמת, ולכן מאיטים את מהירות נסיעתם בקרבתן.

שימו לב: רק הלולאות על הכביש הן האינדיקטור היחיד לשאלה האם העמדה היא עמדת דמה (דחליל) או עמדת אמת – בין אם היא פעילה כעת או לא. כל עמדת גאטסו שיש לידה לולאות עשוייה להפוך למבצעית בכל רגע נתון, בהתאם למדיניות ניוד המצלמות בין ראשי העמדות הפרושות ברחבי הארץ.

תזכורת:

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו בישראל

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *