שתי מצלמות גאטסו ליד מחסום הרכבת בעתלית

טוב, זה מוזר. באמצע ינואר התחלתי לקבל דיווחים אודות שתי מצלמות גאטסו חדשות בעתלית. ולא סתם, אלא על מחסום רכבת. לאחר בדיקה מתברר שאכן, מדובר בלא פחות משתי עמדות למצלמות גאטסו, אחת מכל צד של מחסום הרכבת. המצלמות ממוקמות ממש לפני הכניסה לבסיס חיל הים.

מיקום המצלמות הוא כזה שהלולאות שלהן מותקנות בדיוק על קו העצירה לפני המחסום – אחת מכל כיוון.

שימו לב, המהירות המותרת בקטע הכביש הזה היא 30 קמ"ש. אם המצלמות יופעלו, יש סיכוי שהרבה נהגים יחטפו שם. לפי מיטב ידיעתי, זה קטע הכביש בעל המהירות הנמוכה ביותר שעליו מותקנות מצלמות בישראל – בשלב זה.

התקנה יוצאת דופן זו היא הראשונה מסוגה בישראל, וככל הנראה, אם תיושם בפועל (בהנחה שאלה אינם רק דחלילים) – היא תתפוס את הנהגים שלא מצייתים למחסום הרכבת במקום – עניין הזוי בפני עצמו כיוון שמי שבוחר במודע שלא לציית למחסום רכבת הרי לא רק מסתכן בקבלת דו"ח, אלא מסתכן בחייו בצורה הרבה יותר קיצונית מאשר בכל סוג אחר של צומת.

המצלמה לכיוון מערב:

המצלמה לכיוון מזרח:

הלולאות של אחת המצלמות, ומיקומן יחסית לקו העצירה:

על המפה:

כרגיל, תזכורת:

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

ראו הוזהרתם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

4 תגובות בנושא “שתי מצלמות גאטסו ליד מחסום הרכבת בעתלית

  1. שים לב, שמדובר באזור שבו מהירות הנסיעה המותרת היא 30 קמ"ש בלבד.
    בהנחה שהמצלמות תתופקדנה גם כמצלמות מהירות, בקלות הן יפיקו דו"חות מהירות לנהגים בזמן שהרמזור ירוק.

  2. אייל – כל מצלמת רמזור מסוג גאטסו בישראל היא גם לאור אדום וגם למהירות. אין שום סיבה לחשוב אחרת במקרה זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *