מצלמה חדשה ליד מחסום חיזמה, פסגת זאב

מצלמת גאטסו חדשה הותקנה לפני יומיים על שדרות סיירת דוכיפת, מיד לאחר הכיכר של מחסום חיזמה. המצלמה מכוונת לכיוון הכיכר, בירידה.

המצלמה הזו ממשיכה משהו שנראה כמו שינוי תפיסתי של המשרד לבטחון פנים ומשטרת ישראל, ואם המגמה הזו תמשיך לא נותר לנו אלא לברך עליה:

כמו המצלמות במחסום הרכבת בעתלית, גם מצלמה זו מוצבת במיקום שייעודו הוא הגברת האכיפה בצומת מסוכן מאוד, מקום שבו אכיפת מהירות אכן עלולה להוות פרמטר משמעותי להפחתת הסיכון.

אם המשטרה תשנה את סדר עדיפות התקנות המצלמות שלה ממיקומים שכל תכליתם הוא גביית כספים מהציבור (ע"ע "מחלבת כספים"), למיקומים שבהם יש להן משמעויות רלוונטיות לבטיחות בכבישים – דיינו. כשנראה עוד מצלמות מוצבות בערים ברחובות ליד בתי ספר וגני ילדים, בצמתים מסוכנים מאוד ובכבישים אדומים – נברך על כך.

שימו לב, המהירות המותרת בקטע הכביש הזה היא 30 קמ"ש.

על המפה:

(תודה ל- MasterOZ, ל- hen20001, לחיים שרגא ול- Nachum Gorelick על המידע והתמונות)

כרגיל, תזכורת:

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

ראו הוזהרתם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *