המשך המגמה החיובית: מצלמות חדשות בנחשולים (דור)

זה מתחיל להיראות כמו מגמה חיובית, ולנו לא נותר אלא לברך על כך. כמו המצלמות שהותקנו לאחרונה במחסום הרכבת בעתלית, כמו המצלמה שהותקנה אחרי מחסום חיזמה, כך כאן: עוד שתי מצלמות חדשות הותקנו על כביש 7011 בסמוך למחסום הרכבת של היישוב נחשולים (דור) על כביש , ממש בצמוד לכביש החוף.

מצלמה אחת נמצאת מערבית למסילת הרכבת, ופונה מזרחה:

מצלמה שניה נמצאת מזרחית למסילת הרכבת, ופונה מערבה:

על המפה:

(תודה ל- hen20001 על המידע והתמונות)

כרגיל, תזכורת:

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

ראו הוזהרתם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *