המשך עידכונים בבלוג

בקצרה – אל תדאגו, הכל ימשיך כרגיל. אמשיך לנטר, לעקוב ולעדכן את מיקומי המצלמות, וכמובן אמשיך לעדכן במצבי ובהתקדמות בתהליך השיקום. ברגע שאוכל (וזה עלול לקחת קצת זמן, מסיבות מובנות) אחזור להעלות גם מבחני אופנועים.

תודה לכל מי שכתב, התקשר, ביקר ועקב אחרי הבלוג בחודשיים האחרונים. זה לא מובן מאליו, ולראות כמות כזו של עוקבים עושה רק טוב בלב.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגיות , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

4 תגובות בנושא “המשך עידכונים בבלוג

 1. בעסה. החלמה מהירה ומקווה שתחזור לאיתנך בקרוב 🙂

  קרו-אסון וכל הכבשים של ניו-זילנד

 2. מיצ'ו תרגיש טוב. בתור אחד שמשאית מרחה אותו על ביטונדה בצומת (ואז ברחה בלי לשאיר פרטים, ויצאתי בנזק של כאבי ברגל שחולפים אט אט), מבין שכולנו מתי שהוא נכנסים לסטאטיסטיקה.
  החלמה מהירה

 3. רפואה שלמה, והחלמה מהירה.

  מאפי לאמי
  מחזור MCSE nt4, מכללת בינת כסת
  שבם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *