ככה יעשה למצלמות גאטסו (בבריטניה)

בקרוב, אצלנו.

הערה: אין באמור משום הסתה לאלימות, וונדליזם, או עבירה על החוק. כל אדם יעשה את אשר הוא רואה לנכון, ואם במקרה מה שהוא רואה לנכון הוא לתלות צמיג בוער על מצלמה – זו בעיה שלו, לא שלי.

והנה עוד אחד:

כאמור כנראה בקרוב אצלנו.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

5 תגובות בנושא “ככה יעשה למצלמות גאטסו (בבריטניה)

 1. אתה חושב שצריך למלא דלק בצמיג או שזה בוער ככה לבד?
  לא שאני רוצה לתת רעיונות למישהו, סתם סקרנות.
  גם מעניין לעשות מחקר כמה זמן זה בוער, סתם סקרנות.
  גם מעניין כמה זמן המצלמה תבער שנית אחרי שיתקנו, סתם סקרנות.
  נושא מרתק למחקר.

 2. לא דלק אלא סולר… ולא, זו לא הסתה להצתה או לוונדליזם! אסור, אסור בתכלית האיסור לגרום נזק לשום רכוש ציבורי. אבל אם זה יידלק ספונטנית, אני לא אצטער… LOL

 3. ספריי צבע זה קשאה מדאי והמצלמה גבוה אפשר למלא בלון בצבע ולזרוק על המצלמב יותר מהיר לא שאני רוצה לתת רעיונות למישהו, סתם סקרנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *