מוטובייק – "פריסת מכמונות המהירות הקדימה את זמנה"

מוטו פרסמו כתבה שנפתחת במילים הבאות: "משרד התחבורה והמשרד לביטחון פנים הקדימו את לוח הזמנים והציבו את המכמונות החדשות בראשון באוגוסט."

מוטובייק – פריסת מכמונות המהירות הקדימה את זמנה
http://www.motobike.co.il/article/7973.aspx

נכון לרגע זה, ומבדיקה שערכתי בשטח, טרם נפרסו המצלמות האמורות. יחד עם זאת, אני אצא בסופ"ש הקרוב לכמה עשרות קאורדינטות שנמצאות ברשותי ואדווח מהשטח.

בנוסף, אציין ואומר שאני נמצא בימים אלה בבדיקה של ציוד חדש שאמור לעזור נגד אותן מצלמות. הוא לא יוכל למנוע את הדו"חות, ולכן חשוב שנמשיך להקפיד ברכיבה ונהיגה בטוחה באזורים המועדים לפורענות.

פרטים בהמשך.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

תגובה אחת בנושא “מוטובייק – "פריסת מכמונות המהירות הקדימה את זמנה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *