תמונות ראשונות של לולאות הגלאים למצלמות הגאטסו החדשות

תמונות אלה צולמו ע"י חבר יקר בבוקר של ה- 23 באוגוסט 2010.

מדובר במכמונת המיועדת לקום על כביש 4, ק"מ 111.1 לכיוון צפון, בדיוק מול פארק חירייה.

החריצים בכביש נעשים על מנת להכניס לתוכם את כבלי הנחושת שמהם מורכבים הגלאים. לאחר ההכנסה, החריץ נאטם ונצבע בצבע שחור ע"מ להקשות בזיהוי.

המכמונת תעמוד בסמוך לאנטנה סלולרית בצבע כתום/לבן, כמה עשרות מטרים אחרי הגשרון שנמצא על הכביש.

כפי שאתם רואים, גם ארון החשמל הותקן במקומו, מה שאומר שאנחנו מחכים רק לתשתית הבטון להתקנת העמוד עצמו.

ממידע שקיבלתי, מעבר של אופנועים בין הלולאות לא יעזור כיוון שהטבעות יוצרות השראה גם לצדדים, מה שיצור אחידות מלאה בין כל הנתיבים.

בהצלחה לכולנו, ו- May the best man win.

(קרדיט לצילום – גיקסר)

עריכה: פוסט זה פורסם באוגוסט 2010, עוד לפני שהותקנו המצלמות הראשונות. בדיעבד, לאחר שמצלמות הגאטסו הראשונות הותקנו על כבישי ישראל, התברר שהתמונות שצולמו לעיל אינן של לולאות גאטסו, אלא של מערכת חיישנים לבקרת תנועה. כך נראות הלולאות (וניתן לראות גם בעמודים אחרים באתר). הוספתי את העריכה הזו מכיוון שפוסט זה צצץ מדי פעם בחיפושים בגוגל ואני מקבל תגובות על כך שהתמונות לא מתאימות.

לולאות גאטסו בצומת:

gatso-red-light-speed-loops-lines

לולאות גאטסו בכביש בינעירוני:

gatso-front-nearside

פתח כניסת הכבלים:

gatso-kvish-3-tzurim-6

עוד תמונה של לולאות גאטסו בין עירונית:

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

7 תגובות בנושא “תמונות ראשונות של לולאות הגלאים למצלמות הגאטסו החדשות

  1. ממה שאני ראיתי יש עבודות תשתית גם למצלמה שנמצאת בסיבוב מוצא על כביש 1 לכיוון ירושלים. תודה על המידע מיצו!

  2. ראיתי מלאן כאילו ברחבי הארץ.יש אחד אחרי קקל עם חור למצלמה אבל אחרי גלילות,באילון לכיוון הרצליה יש 2-4 מקומות.ממה שהבנתי,אלו הם לפעמים חיישני תנועה שאינם קשורים למצלמות…
    מיצו,פתרונים?

  3. שאלה לי אליך מיצו – איך המערכת מתייחסת להבדלים בין האורכים השונים ומספרי הגלגלים השונים של רכבים, משאיות, אופנועים וכו'? הרי רכב קצר יפעיל השראה מהר יותר מרכב ארוך, ולכן המהירות שתמדד לו תהיה מהירה יותר, לא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *