כתבה בחדשות 2 – מצלמות המהירות יפחיתו תאונות הדרכים?

"החל מעוד ארבעה חודשים ירושתו כבישי ישראל, במאות מצלמות מהירות. המצלמות יוצבו דווקא בכבישים הבטוחים, הרחבים, ולא למשל ליד בתי ספר וגני ילדים. האם המצלמות יצמצמו את מספר הנפגעים בדרכים או שהן בעצם סוג של מס חדש ומקומם?"

זוהי פתיחתה של כתבה מצויינת שערך דני קושמרו במסגרת חדשות 2 ב- 28 באוגוסט 2010. לצפות ולבכות, במיוחד לנוכח תגובתם החובבנית, תמוהה ותלושה מן המציאות של "מומחי" משרד התחבורה…

עצוב.

לצפייה באייטם

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

תגובה אחת בנושא “כתבה בחדשות 2 – מצלמות המהירות יפחיתו תאונות הדרכים?

  1. המדינה ומשרד התחבורה בראשה עושה שימוש ציני במשפטים פופוליסטיים זולים על מנת להכשיר בעיני הציבור את מס המהירות החדש.

    בושה וחרפה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *