לשימושכם – קבצי נתונים למיקומי מצלמות הגאטסו – 30.12.12

עריכה: דף זה איננו מתעדכן מאז דצמבר 2012. 

בהמשך למאמרים הרלוונטיים באתר ובתקשורת בכלל אודות מצלמות הגאטסו החדשות, ובעקבות דרישה גוברת מצד קוראי, החלטתי להעלות לכאן מספר קבצים שיעזרו לכם לקבל את המיקומים המדוייקים של המצלמות החדשות, כפי שכבר הופיע במאמר הזה:

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו
https://www.mitsu.co.il/?p=1313

תוכלו לראות את התאריך האחרון שבו עודכנו הקבצים בשם הלינק.

הקבצים מופיעים בפורמט CSV – קובץ סטנדרטי הניתן לעריכה ב- Notepad או ב- Excel.

GatsoCam30_12_12_csv

תודה ל- avrika שממשיך וטורח ומעדכן ומיעל את הקובץ מדי חודש!

כדי להוריד, רצוי לא ללחוץ על הלינק כרגיל, אלא ללחוץ לחצן ימני ואז לבחור “שמירה בשם” או “Save Link As” בהתאם לסוג ולשפת הדפדפן שלכם.

אתם צריכים תכנת Zip כלשהי כדי לפתוח את הקבצים. סביר להניח שכבר יש לכם משהו כזה במחשב שלכם, אבל אם לא, תוכלו להוריד את 7ZIP החינמית מפה.

הערה חשובה לכל המשתמשים: ההפצה היא חופשית, השתמשו בקבצים כרצונכם. אשמח לקבל לינק לאתר או לדף הזה, ואנא אל תקחו קרדיט על עבודתו של אדם אחר. הקבצים נערכו והותאמו למצלמות הגאטסו בלבד ע”י avrika מפורום ווייז.

הערה למשתמשי Google Earth: אתם צריכים להמיר את הקובץ לפורמט KMZ. חפשו באינטרנט ותמצאו מספר כלים שעושים זאת. ניתן גם לייבא את הנתונים ישירות לתוכנה ואז לשמור אותם בפורמט הנ”ל. בנתיים, תוכלו להשתמש בקובץ הזה:

GatsoCam30_12_12_kmz

הערה למשתמשי Cheetah: אתם לא צריכים את הקבצים האלה (פרט לצורך ידיעה כללית כמובן). אם רכשתם את המכשיר מהיבואן בישראל, ו/או בחו”ל + חבילת עידכונים, תוכלו להוריד את הגירסה האחרונה של בסיס הנתונים מהאתר של היבואן ו/או של היצרן.

הערה למשתמשי Waze: אתם לא צריכים את הקבצים האלה (פרט לצורך ידיעה כללית כמובן). מערכת העידכונים של Waze פועלת כך שהעידכונים נעשים בצורה מרכזית על שרתי החברה, ולצערי אין אפשרות למשתמש להטעין קובץ נתונים אישי.

אם אתם יכולים ורוצים לעזור בהמרת הקבצים אנא פנו אלי או כתבו טוקבק כאן באתר. על מנת לקבל את עזרתכם בניהול המרה לפורמט ספציפי, אבקש שתמיד תשתמשו באותה גירסת קובץ כפי שהיא מופיעה פה, כך שהמידע שיהיה קיים בכל הקבצים יהיה זהה מבחינת מיקום, מהירות, כיוון המצלמה ועוד.

תזכורת ויזואלית למיקומי המצלמות:

https://www.mitsu.co.il/?p=2280

אם אתם לא מכירים, כדאי להוסיף את האתר הזה (“מיצו בדרכים“) וגם את הדף של avrika למועדפים שלכם:

Avrika Speed Traps

13 Comments

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות