הרכיבה למצדה – 2009

גם השנה, כמו כל שנה, מנהלי פורום אופנועים בתפוז מתכוונים לרכב למצדה. בשנים האחרונות זו הפכה להיות מעין מסורת שהחלה בשנת 2002 ע”י הגולש Phangan לזכרו של נתנאל ז”ל, אבל לצערנו מאז התווספו גם גילי, ארנון ואחרים אל רשימת הכותבים שהלכו מאיתנו. לזכרם ולקראת סופה של שנה ותחילתה של שנה חדשה, נעשה זאת שוב גם השנה.

השנה, בין המצטרפים הרבים גם חברים מפורום קטנועים, חברים ממועדון האופנועים הישראלי, קבוצות רוכבי הארלי, קבוצות מהפרלמנט, קבוצות ממועדון הבורגמן, קבוצה גדולה מאוד של רוכבי ישראל מהפייסבוק ועוד.

יהיה יפה, יהיה צבעוני, יהיה שמח!

1_132991905

במצדה נחלק כיבוד קל + שתייה קלה/מים בחסות ליגל, יבואני דוקאטי בישראל, ואת הרכיבה ילווה רכב חילוץ, גם הוא בחסות ליגל. תודה!!!

בחניון התחתון נחלק, אני מקווה, גם פלאיירים, מדבקות וחומרים נוספים (שוב, אני מקווה שיהיו מוכנים בזמן) בנוגע למאבק בביטוח.

כרגיל, אני חייב להוסיף את החלק הרישמי:

חשוב לציין שלא מדובר בטיול מאורגן, ולכן כל מי שיבחר להצטרף עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. אני מבקש מכל מי שיבחר להצטרף לעשות זאת רק לאחר מנוחה מספקת ולשמור על כללי רכיבה נכונה ובטוחה. בנוסף, נא לוודא את תקינותו המכאנית של האופנוע/קטנוע שעליו אתם רוכבים, להצטייד בביטוחים כחוק, רישיון רכב בתוקף וכן במיגונים מתאימים.

בטיחות לפני הכל, וכל זה לא שווה מאומה אם מישהו אפילו יישרט בדרך. אם אתם רואים מישהו שרוכב בצורה בלתי אחראית, אנא, פנו לו את הדרך ותנו לו להמשיך. אל תנסו לחנך אף אחד, זה לא יעבוד, ובטח שבטח אל תכנסו למשחקים של “למי יש יותר גדול”. ידוע לכל שלכושים יש הכי גדול, ואח”כ לתימנים. אז אין בזה שום טעם.

פוסט תזכורת בתפוז:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=8&MessageId=133752833

www.motobike.co.il:
http://www.motobike.co.il/motobike/news/news.asp?id=7189

תיאור: אחר סעודת ערב ראש השנה, בלילה שבין ה- 18 ל- 19 לספטמבר, יציאה מתחנת הדלק סיירים לקראת 2:15 בלילה דרומה על כביש 4. הגעה צפויה למצדה לקראת 5:15 בבוקר, כאשר הזריחה צפויה לקראת השעה 6:26. חשוב: זו איננה נסיעה מאורגנת בה יש מוביל, מאסף ומרשלים. קצב הרכיבה הוא אינדיווידואלי לכל אחד.

ציר נסיעה, עצירות ולו”ז מקום מפגש לבאים מאזור המרכז: יוצאים מאזור המרכז ועוצרים לתדלוק בתחנת הדלק “הסיירים” (על כביש 4 דרומה) בליל ערב ראש השנה, שהוא הלילה שבין יום ו’  ה- 18 לספטמבר ליום שבת ה- 19 לספטמבר, בשעה 1:45 לפנות בוקר. יוצאים דרומה לא יאוחר מן השעה 2:15 לפנות בוקר.

רוכבים דרומה על כביש 4 עד מחלף אשדוד. פונים לכביש מס’ 41 עד לצומת גדרה, ואז ימינה דרך כביש 40 עד צומת פלוגות.

מבצעים עצירה בצומת פלוגות לקראת 3:00 לפנות בוקר למשך מספר דקות. נק’ הצטרפות ראשונה לדרומיים.

ממשיכים ברכיבה על כביש 40 דרומה עד צומת להבים, שם פונים שמאלה על כביש מס’ 31 לכיוון ערד.

בתחנת דלק שוקת עצירה נוספת למטרת תדלוק. זו נק’ הצטרפות שניה לדרומיים.

ממשיכים נסיעה למצדה דרך ערד, על כביש מס’ 31. יש לשים לב שבכיכר הראשונה בעיר ערד ממשיכים ישר, החוצה מן העיר, ולא פונים שמאלה לכיוון השילוט למצדה!

המשך רכיבה בירידות “סדום ערד” על כביש 31 עד צומת זוהר, המשך עם הכביש שמאלה (צפונה) על כביש 90, רכיבה עד צומת מצדה, ושם פנייה שמאלה עד למגרש החנייה.

הגעה צפויה למצדה לקראת 05:15 – 05:30 בבוקר, כאשר הזריחה צפויה לקראת השעה 6:26.

לינק להודעה המקורית מתפוז:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=8&MessageId=133580349

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות