אושפיזין לא רצויים בסוכת שר התחבורה ישראל כץ

הערב, א’ של חוה”מ סוכות, עלו כ- 40 רוכבים, גברים ונשים כאחד, על אופנועיהם וקטנועיהם ורכבו יחד לעבר ביתו של שר התחבורה שאירח חברים ופעילי ליכוד בסוכתו.

הרוכבים נכנסו באין מפריע לישוב בו מתגורר השר ורכבו דרך הרחובות עד לאזור בו עמדו אנשים והמתינו בתור להיכנס לסוכת השר.

אנשי אבטחת האישים של השר הופתעו לגלות את הרוכבים מגיעים למקום, אבל לאחר שיחה קצרה ולבבית עם מובילי הרוכבים הובהר לכל הצדדים כי פניהם לשלום וכי לא עולה על דעתם ליצור מהומה. גם השוטרים הפנסיונרים שהוזעקו למקום נותרו ללא עבודה. האופנועים והקטנועים הוחנו בצורה מסודרת לצידי הכביש.

הרוכבים ניגשו לאחד מאנשיו של השר שהיה עסוק בקבלת הפנים וביקשו להיכנס גם הם אל האירוע, אך למרות תחינותיהם פניהם הושבו ריקם. התירוץ אותו שמעו שוב ושוב מפי עוזרי השר היה כי מדובר באירוע סגור וכי הם לא הוזמנו אליו. הרוכבים ביקשו לשלוח נציגה אחת פנימה כדי למסור מכתב באופן אישי לידי השר, אבל גם לזה לא ניתן להם האישור.

ח"כ אופיר אקוניס, יו"ר ועדת הכלכלה, מביע תמיכתו במאבק הרוכבים
ח"כ אופיר אקוניס, יו"ר ועדת הכלכלה, מביע תמיכתו במאבק הרוכבים

בנתיים היו שאר הרוכבים והרוכבות עסוקים בחלוקת חומר הסברה לאורחים והמכובדים שהגיעו לאירוע, ונתקלו לרוב באהדה מופגנת מצד המוזמנים, אם כי היו מספר מוזמנים שטרחו להביע בקול רם את דעתם על כך שהביטוח צריך “לעלות פי 4 ממה שהוא היום”, כך לדברי אחד מהם.

דרך הרוכבים עברו גם מספר חברי כנסת, ביניהם היה גם ח”כ אופיר אקוניס שהתעכב משך דקות רבות, הביע תמיכתו במאבק הרוכבים ולחץ ידיהם. הרוכבים חיזקו את ידו של ח”כ אקוניס והודו לו על תמיכתו החשובה.

דובר השר ישראל כץ שהבטיח מספר פעמים לצאת אל הרוכבים לא עמד בהבטחתו, וכך, כעבור כשעה, פנו הרוכבים לאחור, עלו על האופנועים והקטנועים שלהם, ויצאו בדרכם החוצה מן הישוב.

אין ספק, החג הזה ישנם אושפיזין שלא מוזמנים לסוכתו של השר.

One Comment

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות