שתי מצלמות גאטסו עירוניות חדשות – רעננה וחולון

גל ההתקנות הנוכחי ממשיך בשיאו, ולפני מספר ימים התבשרנו על התקנתן של שתי מצלמות גאטסו מהירות/אור אדום משולבות חדשות:

הראשונה – ברעננה, על רחוב דרך ירושלים בצומת עם רחוב אחוזה. לכיוון דרום. המצלמה ממוקמת בצורה רשלנית הגובלת בפשע, שכן מתקיניה החליטו פשוט לחסום את המדרכה למעבר עגלות וכסאות גלגלים, ופשוט הציבו אותה (או בעצם "שתלו" אותה) באמצע המדרכה כפי שתראו בתמונות.

gatso-raanana-map

gatso-raanana-1

gatso-raanana-2

gatso-raanana-4-topelberg

(תמונות – speeder, SDH666, רונן טופלברג)

השניה – בחולון, על רחוב ראובן ברקת בצומת עם מנחם בגין, לכיוון דרום. המצלמה מוצבת במקום שבו עמדה מצלמת רמזור ישנה. גם מצלמה זו הותקנה בצורה רשלנית במיוחד, וגם היא חוסמת את מעבר העגלות וכסאות הגלגלים על המדרכה. כנראה שהקבלן צריך ניעור רציני.

gatso-hulon-bareket-map

gatso-hulon-bareket-1

gatso-hulon-bareket-2

(תמונות – raanansh, avrika)

כרגיל אסיים בתזכורת:

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

2 תגובות בנושא “שתי מצלמות גאטסו עירוניות חדשות – רעננה וחולון

  1. שלום:
    האם המצלימה הזאת מצלמת גם רכב שנוסע בברקת ופונה שמאלה למנחם בגין לכיוון קרית שרת ?-מפרץ שלמה?

  2. א – לא יודע, צריך לבדוק בשטח. אם תצלם את לולאות החיישנים על הכביש ואת מיקום המצלמה, נוכל לדעת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *