קריאה לציבור מטעם ראש מטה האופנוענים בליכוד

כפי שידוע לכולנו, בתנועת הליכוד עומדים לקיים פריימריז שיקבעו את סדר המתמודדים לרשימת הליכוד בכנסת. כמובן שהמהלך האחרון (היום, אוקטובר 25) שעליו התבשרנו היום על הליכה משולבת של הליכוד עם ישראל ביתינו עשוי לטרוף את הקלפים עבור חלק מהמתודדים, אך למרות זאת ואף על פי כן רציתי להביא בפניכם את דבריו של ניסים בנימין, מי שהוביל מטעם מטה המאבק את המהלך הפוליטי שבזכותו הצלחנו לבלום ולהוזיל במידת מה את עליית תעריפי הביטוח לרוכבי דו-גלגלי. הרי הם לפניכם, כלשונם:

======

אופנוענים מתפקדים – חברי ליכוד

לקראת הבחירות המקדימות בליכוד (פריימריס) שייערכו ב-25.11.12, אנו נערכים להצביע ולגמול לחברי הכנסת שנרתמו, תמכו ועזרו לנו להשיג את המטרות להן שאפנו ואת ההישגים אליהם הגענו בתחום הורדת תעריפי הביטוח, ביטול מבחני התאוריה, והשגת תקציב לקמפיין בטיחות.

קיבוע מעמדנו בליכוד ושימור כוחנו חשוב שימשיך להתקיים בשל הצורך להמשיך ולקדם את הענף הדו-גלגלי על ידי הורדת מיסוי, שינוי שיטת לימוד הנהיגה, ובעיקר – התחום המשמעותי של בטיחות הכולל שיפור תשתיות הכבישים, קמפיין הסברה ופעילות מסיבית במשרדים הרלוונטיים על מנת לצמצם את מספר הנפגעים בתאונות הדרכים.

לפיכך, ניסים בנימין נציגנו, מקצה באולם המכירות של סוכנות ‘מוטוטסט’ בת”א מקום ל”מטה האופנוענים בליכוד” וקורא לכל מי שיכול לעזור ולתת כתף בארגון המתפקדים, לתרום מזמנו בחודש הקרוב על מנת שנוכל למקסם את כוחנו לפני הפריימריס.

אתה לא חייב להיות פקוד כדי לרצות לתרום ולעזור. כל גילוי של רוח התנדבות יתקבל בברכה!

תודה, ניסים

======

על זה אפשר ורצוי לבקש שתקראו את דבריו של ינוקא פה:

http://www.fullgaz.co.il/home/p/43435

(תמונה – פולגז)

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות