אישה גרמה לתאונה קטלנית בה נהרג אופנוען, תואשם ברצח!

אישה בת 27 נהגה יחד עם בעלה ברכב שלה. במהלך הנהיגה האישה נכנסה לויכוח סוער עם בעלה, ותוך כדי כך הפסיקה לשים לב למתרחש על הכביש. עד כאן זה נשמע מוכר. נשים מתאפרות, עושות שפם וגבות, מדברות או מסמסות בסלולרי, אוכלות בגט באורך חצי מטר ודואגות לפירורים שמלכלכים את השמלה. הכל חוץ מלשים לב לכביש. למען הסר ספק, זה קורה לא רק לנשים, אלא גם לגברים (אם כי כמות הגברים שעושים שחי, שפם וביקיני יחסית קטן לעומת כמות הנשים שעושות זאת, ובטח שבטח בזמן נהיגה).

האישה כאמור איבדה את הריכוז (אם אי פעם הוא היה אצלה), ובעקבות זאת גרמה לתאונה בה היא פגעה במיני-ואן, וכן באופנוע מסוג הראלי דייוידסון שנסע בנתיב ליד. מעצמת המכה האופנוע התלקח, ולא די בכך, אלא הרוכב עצמו הועף מהאופנוע ונפל מהמחלף לנתיבים שעברו מתחת לכביש המהיר, ונהרג.

כתוצאה מהתאונה נסגר כביש מהיר למשך 3 שעות, והמשטרה היתה עסוקה לפנות את שרידי האופנוע והרכבים שנפגעו. פקקי ענק נוצרו במקום.

נשמע נורא, הא? אבל קבלו את הפאנץ’ ליין: המשטרה החליטה להאשים את האישה (וכנראה גם את בעלה) ברצח של האופנוען. לא בהריגה, לא בהריגה מתוך רשלנות, לא באיזה אישום חסר פרופורציות שאם תמצא אשמה בו, יגזרו עליה כמה חודשי עבודות שירות בקושי. אלא ברצח, רצח תוך כדי שימוש בכלי רכב בצורה בלתי אחראית.

כל הכבוד למשטרה, כל הכבוד לפרקליטות. האישה הזו, אם תמצא אשמה, תבלה את השנים הקרובות תחת סורג ובריח, ויהיה לה מספיק זמן להרהר במה שהיא עשתה. ולא רק היא, אלא מדובר בעונש שיהיה מרתיע דיו ויצור תהודה תקשורתית כזו שלא מעט אנשים יחשבו שוב לפני שהם נוהגים בצורה בלתי אחראית. יש הבדל בין קבלת דו”ח על עבירת תנועה, לבין האשמה ברצח.

אלא מאי, שכחתי לספר לכם רק שלא מדובר בישראל, ארץ הקודש, אלא בארה”ב, על כביש 45, בסמוך לעיר Wauwatosa, ליד מילווקי, מדינת ויסקונסין. הגיע הזמן ללמוד משהו מהגויים.

אפשר לראות את כתבת החדשות במלואה פה (ותודה לפרסאוס מפורום אופנועים מתפוז על הבאת הקישור המקורי):

3 Comments

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות