מיצו בדרכים? כנסו כנסו.

חלקכם מכירים אותי כ”מיצו”, חלקכם מכירים אותי בשמי האמיתי. אבל פה, באתר הזה, אכתוב רק בשם ה”ספרותי” שלי.

DSC_7305ss

הכינוי “מיצו” דבק בי עם פתיחת הניק הראשון שלי בפורומים של IOL ז”ל, אי שם בסוף שנת 1999. בתקופה ההיא נחשפתי לראשונה להוויית האופנוענות הוירטואלית, ובזכות מספר חברים ותיקים וטובים הצטרפתי לקהילה המשגשגת שהלכה וגדלה בפורומים של IOL.

כעבור כשנה נסגרו הפורומים של IOL, ופורום האופנועים עבר על שלל חבריו הצבעוניים והקהילה המגובשת שבו לאירוח תחת האתר של תפוז. הניק שלי בתפוז הוא לדעתי מיוני 2000.

בתקופה ההיא היינו צעירים, גבוהים, חסונים ועם קוביות בבטן. חלקנו לפחות. וכיוון שמשום מה אנשים חשבו שמה שאני כותב שם הוא מצחיק ושהפוסטים שלי שווים קריאה, יצרתי לעצמי מעין ישות וירטואלית שהיתה פעילה מאוד, אבל לא נעצרתי ברמה הוירטואלית. באותה תקופה היינו פעילים במאבק כנגד העלאת תעריפי הביטוח, ובלוחמה הפסיכולוגית כנגד פקידת המדינה הקטנונית והמתוסכלת – ציפי סמט (מישהו זוכר אותה?) נרשמו גם הפגנות, שיירות מחאה, סטיקרים, חלוקת פלאיירים ועוד.

לאט לאט, עם השנים, הקוביות בבטן הלכו ונעלמו (אם כי אני מנסה להחזיר אותך כעת, אדווח אם אצליח), וגם הפעילות שלי בפורומים באה והלכה בהתאם לזמינות ולחשק. בשנת 2007 הפכתי, יחד עם חברי המכונים yarivos ו- Lone Rider להיות מנהלי פורום האופנועים בתפוז. שני ידידי עזבו ובמקומם הגיע הגולש המכונה Hajbi, אבל בנתיים אני ממשיך בתפקידי, לפחות לחודש חודשיים הקרובים.

בגלל חוסר היכולת שלי לנהל אתר מסודר תחת מטריית תפוז החלטתי לפתוח את האתר העצמאי הזה, בו אכתוב דיעות, אעלה סקירות ומבחני דרכים, אספר על הנעשה מאחורי הקלעים של קהילת האופנועים המשגשגת של ישראל, וכן על סודות מהבראנז’ה המקומית.

אשמח אם תעקבו אחרי, וכמובן אשמח גם לקבל משובים – טובים ורעים כאחד.

One Comment

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות