3 מצלמות גאטסו חדשות על כביש החוף

היום הותקנו 3 עמדות למצלמות גאטסו חדשות על כביש החוף (כביש מספר 2) לכיוון דרום.

לפי דובר משטרת התנועה, נכון לעכשיו הן מיועדות אך ורק לאכיפת נסיעה על הנת"צ, ולא לאכיפת מהירות. אבל נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא ברור אם הלולאות שלהן יותקנו אך ורק על הנת"צ, או שמא לרוחב כל הנתיבים בכביש. במידה ויותקנו רק על הנת"צ, בדומה ל- 9 המצלמות הנמצאות על איילון צפון, יתכן והן תשמשנה אך ורק לאכיפת התנועה על הנת"צ. אבל במידה והלולאות יתפרסו על פני כל הנתיבים, זה יהיה סימן לכך שהן תשמשנה לאכיפת מהירות ולא רק לאכיפת אי-נסיעה על הנת"צ ע"י רכבים שאינם מורשים לכך.

עידכון: בינואר 2017 הוצבה מצלמה רביעית.

מצפון לדרום, המצלמה הראשונה נמצאת כמה מאות מטרים לפני הגשר של יקום לכיוון דרום (לאחר מחלף פולג ומכון וינגייט):

המצלמה השניה נמצאת אחרי רשפון:

המצלמה השלישית נמצאת לפני הכניסה למחלף כפר שמריהו:

על המפה:

(תודה לאורי על המידע והתמונות שהועלו לראשונה בפורום של רוטר)

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

ראו הוזהרתם.

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, מצלמות נת"צ, משטרה, עם התגיות , , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

7 תגובות בנושא “3 מצלמות גאטסו חדשות על כביש החוף

 1. האם המצלמות תפעלנה רק בשעות הרלוונטיות , דהיינו 6:30-10:00 ?
  קצת קשה להבין את התמרור לאורך הנת"ץ הזה.. בקטע מיקום עד שפיים יש שילוט שאומר שבשעות שאינן עומס הנתיב סגור לכל כלי הרכב. בקטע משפיים עד שמריהו כתוב שהנתיב משמש כנת"ץ בשעות הרלוונטיות ואין כל אזכור לשעות אחרות..
  מישהו יכול לעשות סדר????

 2. גם אם הלולאות תהיינה רק בנת"צ – האם מצלמות תאכופנה מהירות מופרזת של אוטובוסים/מוניות וכדומיהם, שמרשים לעצמם יותר מדי בנתיב המורשה להן?

 3. שלום מיצו נוספה מצלמה רביעית בקטע בין מחלף רבין לרשפון יש 3 מצלמות ולא 2 כמו שרשמת במפה הוסיפו עוד אחת תעדכן…
  תודה.

 4. אני לא רואה לולאות כלל, בחלק מהמצלמות החדשות האלו של כביש החוף

 5. מצלמות חדשות של המשטרה שנמצאות כרגע בניסוי הם מדגם א4 והיתרון שלהן הוא שהן מצלמות בשני ממדים ונועדו גם לצלם בריונות כביש. הכניסה שלהן לשירות תיקח עוד זמן אבל כרגע פרוסות לניסוי ובדיקה כ 20 זוגות בכבישים שונים. הייתי שמח אם היו נסקרות כאן בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *