אתר חדש עולה לאוויר – דו”גיגים – הגיגים דו-גלגליים

כשהציעו לי לפני כחודש להצטרף ככותב למיזם אינטרנטי חדש העוסק בדו-גלגלי הסכמתי כמעט מיד. כל מה שקשור לדו-גלגלי מושך אותי, במיוחד כשזה מאפשר לי פלטפורמה נוספת לכתיבה ולהעלאת דעות, הגדלת המודעות לרוכבים, ושיפור תנאי הרכיבה שלנו.

doogigim-all

באתר כותבים כמה אנשים המוכרים לנו ממקומות אחרים: “עיתונאי רשת שכבר שחו, התיזו והשתינו בבריכה הקטנה הזו במשך עשורים, הקימו, רשמו, שרבטו, ניהלו וערכו מגזינים מודפסים ואתרי אינטרנט דו גלגליים, בחנו, סיקרו וכתבו ידיעות חמות וקרות במשך כמעט דור”…

מוטי “ינוקא” גלברט – ישיש. בעל אג’נדה ברורה אבל ללא מטרה. פעם היה שומר מסורת והיום נוטר תמסורת. מדגיש שהוא לא אלכוהוליסט אלא אלכוהולר בלבד. מתעב את המילה ליניארי. ציטוט: “לא בריא לאכול על בטן ריקה”.

תומר “כרובי” ברעם – פעם דו”גיג צעיר ויפה היום נשאר רק יפה. עם סנפירים מצולקים מ-16 שנים של קרבות מעמקים בכביש, בשטח, ובמרוצי הסופרמוטו. נשוי++ פלייסטיישן 4.

עמיר הזאב שבתאי – ידוע בכינוי “אל מוסתאש”. פאנקיסט מתבגר. שר הטבעות והצמידים. גדולי הפסיכולוגים, הפייטנים ואנשי השיר ניסו להבין את נפשו הסבוכה ולא יכלו לה. חי כסהרורי בין דת’מטאל לאופנועים ולרוחו מזור אין בנמצא. איש מילים וכתב אשר מתעב את מלאכת הכתיבה כתועבת היהודי את החזיר. ראשו מעל פני האדמה אבל ליבו במרתף.

אבי “האזרח פ” פרידמן – הווידיאומטר של האתר. בעל מבט מעמיק וחודר בשל קוצר ראיה. בהתחלה משך בצמות, אחר כך משך בעט והיום מושך בזכות עצמו. רוכב על שברולט ננסית וקטנוע אבל הוזה על הארלי.

דורון “הנשיא” פילס – ככה יותר נכון: EL Presidente. נולד בחסד, גדל והתחנך במרתפי אברבנל, מגדל ניקוטין וקופאין למחייתו, ממיסדיי מדינת מיזנטרופיה שחרטה על דיגלה את המוטו ״מדינה בה לאף אחד לא אכפת אם אתה!״ בעל אוסף של מחקים רייחנים.

דניאל “מיצו” פטרי (זה אני…) – מכור לסטייקים וכורים אטומים יפניים אם כי לאחרונה נצפה מנסה נואשות להרים דוקאטי אדום לווילי. כשלא על אופנוע אז על מטוס בדרך לחו”ל. כריש פורומים ובלוגים. שוקל להמיר את ה’מיצו’ ב’גטסו’ עקב דוקטורט במצלמות מהירות. בעל חיים מועדף – ‘כוס החורבות’.

רענן כרמיאלי – פרופסור. מקצוע: סייקלפיזיקאי. גרוטאות ושלדות מחלידות – משוש נפשו. סלוגן: “גוצי? – מוטו!” יורד ועולה (חדש). ההיסטוריה בשבילו היא אקטואליה. ציטוט נבחר: “אם זה לא בן 30 – זה לא אמיתי”.

הטור הראשון שלי (כאן) עלה כעבור כשבוע בפייסבוק, והיום (1.7.15) עלינו לאוויר באתר נפרד.

דו”גיגים בפייסבוק

דו”גיגים באינטרנט

עריכה: מאז כתיבת שורות אלה החלטתי לפרוש, מסיבותי, מאתר “דוגיגים”.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות