מטה המאבק מודיע: “ממתינים בציפיה דרוכה”

מקורות בכנסת מוסרים כי במהלך יום ראשון תתקבל תשובת האוצר לגבי בקשת הדחיה של חודש בהפעלת גזרות הביטוח החדשות. באם תתקבל תשובה חיובית מבחינת הרוכבים, יטיל מטה המאבק את כל כובד משקלו בתקופה הזו למען שינוי רוע הגזרה, בכל האמצעים העומדים לרשותו. לא ניתן לאוצר למסמס את המאבק בדיונים אינסופיים ואפורים בחדרי חדרים. לא ניתן לאוצר להוריד אותנו על 4.

מצד שני, מטה המאבק מודע היטב לאפשרות שהתשובה שתתקבל, אם בכלל, תהיה שלילית. לכן, מטה המאבק מודיע לציבור הרוכבים ולכל התומכים בנו – במידה ולא ייענו דרישותינו, ציבור הרוכבים יפעל פעולה גדולה, חסרת פשרות, תוך כדי הגברה משמעותית של לחץ התנועה באזור ת”א, עד כדי שיתוק מוחלט של כל צירי התנועה המרכזיים בגוש דן במשך שעות.

האחריות על מה שיקרה בשבוע הבא תלוייה כולה על כתפי האוצר ופקידיו שאינם רואים את התמונה הכוללת ואינם מבינים את האינטרס שיש למדינת ישראל בקיומם של רוכבי הדו-גלגלי, ואת תרומתם העצומה להקלה בעומסי התנועה, במצוקת החניה, ובזיהום האוויר בישראל. בשבוע הבא פקידי האוצר יבינו זאת היטב.

מטה המאבק מבקש – אנא התעדכנו פה ובשאר אמצעי התקשורת לגבי ההתפתחויות בתחילת שבוע הבא. הכינו מנועיכם, הודיעו לכל רוכב או רוכבת שאתם רואים על הכביש או פוגשים בנקודת החניה שלכם ובקשו מכולם להתכונן לקראת פעולה גדולה על הכבישים המובילים לגוש דן באמצע שבוע הבא.

כולנו, כתף אל כתף, נזכיר לאוצר שאותנו לא יורידו על 4!

ochelet

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות