מטה המאבק מודיע: מתפקדים לליכוד

לרוכבים שלום,

הגיע רגע האמת, הרגע בו אנו לוקחים את מאבקנו להשגת תעריפי ביטוח הוגנים אל השלב הבא. מטה המאבק למען ביטוח חובה הוגן לרכב דו גלגלי קורא לכל ציבור הרוכבים להתפקד למפלגת השלטון – היא מפלגת הליכוד.

צעדי המאבק שניהלנו עד היום זכו להצלחה מעל ומעבר לציפיותינו, אך הייתה זו הצלחה חברתית, מוראלית ומוסרית בלבד. התקשורת, הציבור והכנסת התייצבו כולם לצדנו. המאבק שניהלנו זכה לשבחים. לכל אורך הדרך ניצב בדרכנו שר אוצר עיקש, שתמך ללא סייג בצעדים המקוממים של המפקח על הביטוח וסירב שוב ושוב להיפגש עמנו. שר האוצר זכה לגיבוי משאר השרים חברי מפלגתו, הליכוד, וגם חלק מחברי הכנסת שתמכו במאבקנו אולצו לפעול נגד צו מצפונם בהיותם חברי ליכוד.

מפלגת השלטון היא שמנעה מאתנו להשיג את מטרתנו.

אי לכך, אנו לוקחים אחריות על עתידנו, מממשים את זכותנו הדמוקרטית – ומתפקדים לליכוד. רק התפקדות מאורגנת באמצעות נציגי מטה המאבק תהפוך אותנו הרוכבים לגורם בעל כוח והשפעה במפלגת השלטון. זה יקרה, אם רק תבצעו את המהלך הקל והפשוט של התפקדות מאורגנת. זהו מהלך-מפתח במאבקנו. עד עתה הגבנו לגזירות שנחתו עלינו, אך מרגע ההתפקדות אנו מתחילים להשפיע!

ההחלטה להתפקד למפלגה אחת לא התקבלה בקלות ראש ואנו מודעים להשלכות הכרוכות בצעד זה. המטה מודיע שהתפקדות למפלגות אחרות אפשרית ואולי מתבקשת מבחינה אידיאולוגית, אך ההשפעה על עתידנו תושג רק באמצעות מפלגת השלטון. ככל שנדע לרכז כוח במפלגת השלטון, כך יגברו סיכויינו לנצח במאבק.  אנו מודים לכם על סבלנותכם במשך התקופה האחרונה בה נראה היה לכאורה כי המאבק שוקט על שמריו. בזמן שחלף נשקלו צעדים אופרטיביים, הוכנה הקרקע למהלך ההתפקדות, ונבדקו היבטיו השונים.

שאלות ותשובות:

1. איך ומדוע תשפיע ההתפקדות? מתפקדי הליכוד זכאים להצביע למוסדותיו השונים ובעיקר לקבוע את רשימתו לכנסת. גוש גדול של מתפקדים בעלי אג’נדה משותפת יהיה בעל השפעה משמעותית וכוח פוליטי רב, אשר יחייב את ראשי המפלגה להתחשב ברצונותינו.

2. מתי להתפקד? לפחות 5,000 רוכבים (ורצוי יותר – כמה שיותר!), עכשיו ומיד. בשבועות הקרובים תעלה להצבעה בכנסת הצעת חוק בענייננו, “לפקח על המפקח” – הצעה המגבילה בעתיד את כוחו של המפקח על הביטוח. התפקדות משמעותית עד אז עשויה כבר לשנות את מאזן הכוחות. כמו כן, לרשותנו עומד זמן עד סוף ינואר על מנת להתפקד כך שלמהלך תהיה השפעה לטווח ארוך. מתפקדים יכולים להצביע ולהשפיע רק בתום 16 חודש מהתפקדותם, ולכן רק מי שיתפקד עד סוף ינואר יוכל להצביע בועידת הליכוד הבאה.

3. כמה זה עולה? רק 64 ש”ח לשנה, בהוראת קבע. ניתן לרשום באותו טופס התפקדות גם את בן/בת הזוג, ואז העלות המשותפת היא רק 96 ש”ח בשנה.

4. איך זה מתבצע בפועל? קיימת רשימה של רכזים ובתי עסק ברחבי הארץ, אצלם תוכלו לקבל טופסי התפקדות. על כל אחד ואחד מכם לקחת מספר טפסים, עבורכם ועבור חבריכם שאותם – כך אנו מקווים – תצליחו לרתום למאבק. יש למלא את הטופס באופן מדויק, מוקפד וללא שגיאות (אחרת הטופס אינו חוקי), ביצוע הוראת הקבע באמצעות כרטיס אשראי, ולהחזיר את הטופס המלא אך ורק לאחד הרכזים הרשמיים שימונו מטעם המטה. במידה ואינכם יכולים להגיע לאחד הרכזים, מעתה יש שתי דרכים קלות ומהירות להתפקד: ניתן להוריד את טופס ההתפקדות לליכוד, למלא את הפרטים ולשלוח לפקס שמספרו 15336873458.הפקס מתורגם להודעת דוא”ל ונשלח ישירות לתיבת הדוא”ל האישית של אליקו אלג’ם, ראש מטה המאבק. בנוסף, ניתן לסרוק את הטופס ולשלוח למייל eliko@motorcycle.org.il – זוהי תיבת המייל האישית של אליקו יו”ר מטה המאבק.

דגשים חשובים:

  • יש לשלוח את הטפסים למספר הפקס הנ”ל בלבד. שימו לב!!! לא לשלוח למספר הפקס המופיע על גבי הטופס שהורדתם.
  • אפשרות ההתפקדות בפקס אפשרית אך ורק לחיוב בכרטיס אשראי.
  • במקרה של חיוב בהוראת קבע בנקאית, טופס ההתפקדות ימסר לנציג מטה המאבק לאחר ההחתמת הבנק על הטופס.
  • במקרה של התפקדות בני זוג, יש צורך בחתימות של שני בני הזוג, אולם יתבצע רק חיוב אחד.

5. התפקדות רק דרך נציגי מטה המאבק. אין לבצע התפקדות באמצעות האינטרנט, אין לבצע התפקדות עצמאית בכל דרך אחרת. אין טעם למהלך ההתפקדות אם הטפסים לא ירוכזו אצלנו ויימסרו למזכירות הליכוד באופן מסודר, דרך מטה המאבק.

6. פרטים אישיים. פרטי ההתקשרות עמכם – כתובת, מספרי טלפון ואימייל – ירשמו במאגר מידע של מטה המאבק ולא יועברו למטה ליכוד (הם אינם נחוצים לצורך ההתפקדות). זהו צעד מקובל בקרב גושים המתפקדים לליכוד אך חשוב שתהיו מודעים אליו.

7. מפלגות אחרות. אם החלטתם להתפקד למפלגה אחרת אנו מכבדים זאת, אך במקרה כזה ההתפקדות היא עצמאית שלכם ולא באמצעות המטה. אנו שבים וממליצים: להשגת כוח והשפעה מרביים עלינו להתפקד למפלגת השלטון, היא מפלגת הליכוד.

יש לנו הכוח לשנות את המציאות כי כוחנו במספרנו!

אליקו אלג’ם
ראש מטה המאבק למען ביטוח חובה הוגן לרכב דו גלגלי

4105018797_01566d82c7

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות