מצלמה חדשה על אלוף שדה, ר"ג

מזל טוב לתושבי רמת-גן והסביבה, מאתמול יש לכם מתנה לשנה החדשה. מצלמת גאטסו דנדשה הוקמה באישון ליל על רחוב אלוף שדה לכיוון מזרח, בצומת עם רחוב רזיאל (הפניה ימינה לרמת חן).

כמו בשאר העמדות, גם מצלמה זו תתפוס גם את העוברים באור אדום, וגם את אלה החוצים את הצומת במהירות גבוהה מהמותר.

(תודות ל- orgeva, Gilad Ben-Zaken, Avi Katz, וגיא על התמונות):

gatso-ramat-gan-aluf-sade-1

gatso-ramat-gan-aluf-sade-2

gatso-ramat-gan-aluf-sade-3

gatso-ramat-gan-aluf-sade-4

gatso-ramat-gan-aluf-sade-5

gatso-ramat-gan-aluf-sade-8

gatso-ramat-gan-aluf-sade-7

כרגיל אסיים בתזכורת:

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

ראו הוזהרתם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *