מצלמות מהירות חדשות: כביש 75 בצומת רמת ישי ובין מגדל העמק לכפר החורש, כביש 65 בין צומת אום אל גנם לצומת שבלי

מצלמת מהירות גאטסו (כתומה) הוצבה על כביש 75, בצומת רמת-ישי לכיוון מערב. שימו לב, המצלמה מוסתרת היטב בין השיחים מיד לפני הצומת.

gatso-kvish-75-ramat-ishay-map

gatso-kvish-75-ramat-ishay

מצלמה נוספת על כביש 75 לכיוון מזרח, בין מגדל העמק לכפר החורש. שימו לב: כמו שתי המצלמות על כביש מנדא – כרמיאל (784), וכמו זו של כביש 805, גם כאן מדובר בפסי דריכה כפולים – זוג בכל נתיב – מה שאומר שכנראה שמצלמות אלה יכולות לצלם את התנועה משני הכיוונים – גם המתקרבת ממול וגם המתרחקת (כרגיל).

gatso-kvish-75-timrat-map

gatso-kvish-75-migdal-haemek-4

(תודה לאורן על התמונה)

מצלמה נוספת הותקנה על כביש 65 לכיוון מזרח, בין צומת אום אל גנם לבין צומת שבלי. שימו לב: גם כאן מדובר בפסי דריכה כפולים – זוג בכל נתיב – מה שאומר שכנראה שמצלמות אלה יכולות לצלם את התנועה משני הכיוונים – גם המתקרבת ממול וגם המתרחקת (כרגיל).

gatso-kvish-65-shibli-map

(תודה ל- ofir על התמונות)

gatso-kvish-65-ganam-5

gatso-kvish-65-ganam-6

כרגיל אסיים בתזכורת:

מפת מצלמות גאטסו בישראל

רשימת מיקומי מצלמות גאטסו

לשימושכם – קבצי נתונים למיקומי מצלמות הגאטסו

פוסט זה פורסם בקטגוריה גאטסו, מכמונות מהירות, משטרה, עם התגיות , , , מאת Mitsu. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

אודות Mitsu

מיצו הוא שם העט בו אני מוכר בקהילת רוכבי הדו"ג, אבל שמי האמיתי הוא דניאל פטרי. אופנועים הם התשוקה שלי, ואם זה היה תלוי בי, הייתי מתעסק רק בהם. למזלי (או שלא) יש לי בחיים הרבה עניינים אחרים שדורשים את תשומת ליבי, בעיקר עבודה ומשפחה, כך שאני לא מצליח להתעסק עם מה שאני באמת אוהב כל היום. היתרון בכך הוא בעובדה שבכל פעם שאני עולה על אופנוע, אני חוזר ומתלהב. אתם יכולים למצוא אותי פה, אבל מכיוון שאני אוהב לכתוב כשעולה בי המוזה (בעיקר כשמעצבנים אותי, אבל לא רק), אז יוצא שאני גם כותב המון במקומות נוספים כמו פורום 8 של תפוז, פולגז, דוג"רי וכמובן פייסבוק. כתבות שאני כתבתי פורסמו בעבר במגוון מדיות כמו YNET, גלובס, מוטו, אוטו ועוד. בכל הקשור לנושאים המופיעים באתר זה ניתן ליצור איתי קשר דרך הקישור המופיע בראש כל דף.

תגובה אחת בנושא “מצלמות מהירות חדשות: כביש 75 בצומת רמת ישי ובין מגדל העמק לכפר החורש, כביש 65 בין צומת אום אל גנם לצומת שבלי

  1. היי מיצו,

    אין לי תמונה, אבל אני יכול לאמת את המיקום. בצומת, מצד ימין של 75 מערב, מיד לפני הרמזור.
    גאטסו רמזור+מהירות.

    ליאור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *