איך למנוע מכלבים וחתולים מלהשתין לכם על האופנוע?

אין יותר מעצבן מזה. טרחת וכיסית את האופנוע האהוב שלך בכיסוי לחניית לילה. השכן המעצבן שלך (ולפעמים מדובר בתהלוכה שלמה) מוציא את הכלב הצרחני שלו לטיול לילה. מילא הוא נובח כל שבת בשש בבוקר ומעיר אותך. מילא. אבל עכשיו הקרצייה הולכת על ארבע משתינה בקשת על כל עצם מאונך שהוא מוצא, ואין משהו טוב יותר מאשר האופנוע שלך, המנעול שלו, והעמוד אליו כל זה קשור.

ולא רק בלילה.

גם בבוקר.

אז אתם מחליפים דיבור עם בעלי הכלב, מבקשים, לפעמים מאיימים, ולרוב מתחננים. זה לא ממש עוזר, ולדעתי זה גורם אושר לבעלי הכלב המזורגג לראות איך יצירת המופת המטונפת שלו מצליחה לייצר כל כך הרבה נוזלים בפרק זמן שדרוש לו להקיף את הבלוק. אגב, זה בדיוק פרק הזמן הדרוש לאשתו המכוערת לסיים ולמרוח לעצמה את “הממרח דג פטיש, דג חרב, דג חשמל, ומיס מרה של חיה מה בלילה ירח מלא מסכנה עושה גורו גורו…”

Dog and Bike

אז מה עושים?

אני גיליתי שלמרות כל מה שעשיתי הם פשוט המשיכו לבקר שם מדי בוקר ולהסריח לי את הידיים בכל פעם שהייתי משחרר את האופנוע מן השרשראות שלו. מה שבכל זאת אפשר לעשות זה לכבס ולבשם את הכיסוי אחת לכמה שבועות. כלבים לא אוהבים להשתין על כיסויים נקיים מבושמים.

אבל לפעמים לכם יש אישה משלכם, ואין מצב עלי אדמות שתצליחו לשכנע אותה להכניס את הכיסוי של האופנוע שלכם לאותה מכונה בה היא מכבסת את בגדי הנסיך הקטן היורש שלכם.

אנחנו יכולים לעזור להם להתרחק ע”י ריסוס של ספריי פלפל באזור הגלגלים, אך שימו לב, אל תגעו בעיניים שלכם לאחר שאתם מורידים את הכיסוי ומקפלים אותו.

יש כאלה שאומרים שצריך לשים בקבוק מים חצי מלא ליד הגלגלים. לא בדקתי, אבל ממילא הפתרון הזה לא נראה לי שימושי במיוחד באזור בו יש תנועה של ילדים ועוברי אורח.

בעניין החתולים שאוהבים לשרוץ על המושב שלכם גיליתי כאמור שקשירה הגונה עם מיתר לאורך המרכז של הכיסוי (בערך באזור בו נגמר מיכל הדלק ומתחיל המושב) גורמת לסגירה של הכיסוי מלמטה ולחסימת העליה של החתולים פנימה לאזור המושב. כל שאר השיטות פשוט לא צלחו. ניתן לתפור לולאות לאורך הכיסוי בחלקו המרכזי, דרכן להשחיל מיתר, ופשוט לכווץ את הכיסוי ולקשור את המיתר היטב.

אבל השיטה הכי יעילה שמצאתי גם נגד כלבים וגם נגד חתולים היא לרסס חומץ בישול רגיל סביב האופנוע באמצעות “שפריצר” שהחרמתם לאישה. לא תאמינו כמה שזה יעיל! אתם יכולים להודות לי בהמשך. 🙂

4 Comments

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות