חיבור צ’יטה C50 לדיבורית Bluetooth בקסדה

כפי שקוראי הנאמנים כבר הספיקו להבין, אחד מאמצעי ההגנה האפקטיביים במיוחד כנגד מכמונות מהירות קבועות הינו ה- Cheetah C50, עליו תוכלו לקרוא עוד בלינק הזה. אני אוהב את הצ’יטה בעיקר בגלל יתרונותיו הלא מבוטלים בעיני:

המכשיר מספק כיסוי בפני כל סוגי מלכודות המהירות הקבועות + מצלמות אור אדום ברמזורים, מראה כיוון נסיעה ומהירות נסיעה, מזהה כיוון נסיעה כך שההתרעה היא בכיוון שלך בלבד, מתריע בקול אנושי (אנגלית לרוכשים בחו”ל, עברית לרוכשים בארץ) וקיים עבורו גם מתאם לאוזניה. בנוסף, הוא מאפשר הכנסת Points of Interest משלך, ומאפשר שליפתם בפורמט של אקסל, אם כי מחיקת הנקודות טיפה בעייתית. שליטה על הווליום. פעיל גם באירופה ובארה”ב, כך שהוא הופך לפריט חובה לכל מי שמתכנן לשכור רכב בחו”ל.

מצד שני, יש למכשיר גם כמה חסרונות. הראשון שבהם הוא שהוא מספק אך ורק כיסוי בפני מלכודות קבועות בלבד, ורק כנגד אלה שהוא “מכיר” בזכות עידכוני בסיס הנתונים, אותם מבצעים דרך מחשב פעם בשבועיים שלושה. הוא אינו “מכיר” את המצלמות, אלא מבסס את הידע שלו על בסיס נתונים, ולכן, במידה ובסיס הנתונים מעודכן הזיהוי הוא וודאי, אבל במידה וחלה שגיאה בהכנסת הנתונים לבסיס הנתונים, הצ’יטה לא יתריע על המצלמה כיוון שמבחינתו היא איננה קיימת.

בנוסף, עבורנו רוכבי הדו-גלגלי, המכשיר מחייב חיבור חשמל קבוע והוא אינו מתחבר לקסדה אלא אם רוכבים עם אוזניה (מה שאני כמובן לא ממליץ).

או! בדיוק על זה רציתי לדבר איתכם. בעצם, הכי טוב שאתן למישל דור ידידי הטוב לדבר. הנה, סרטון שהוא צילם במיוחד עבורנו.

תודה למישל!

6 Comments

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות